درباره ما

"چرا ما خود را در تولید موفق می دانیم؟

"ترکیبی از تجربه و خلاقیت"

با توجه به گسترش باغ ها و کافه رستوران ها، فعالیت صنایع چوب نصر با تولید تخت های ساده (بدون شبکه های سی ان سی) در سال ۱۳۹۴ آغار گردید. در سال ۱۳۹۵ با تجهیز کارگاه به ماشین آلات سی ان سی (CNC) و الهام گرفتن از صنایع دستی اصفهان، زمینه برای تولید تخت های سنتی به شکل شبکه ای یا اصطلاحا گره چینی فراهم شد. پس از آن در سال ۱۳۹۶ به دلیل نیاز بازار و افزایش تمایل مشتری به استفاده از محصولات کلاسیک و سنتی در منزل، گروه محصول مبلمان سنتی خانگی و صندلی راک (مادربزرگ) را به سبد محصولات خود اضافه نمودیم.
اکنون با افزایش ظرفیت تولید وگسترش زمین کارگاه به مساحت ۱۲۰۰ متر و ایجاد فروشگاه اینترنتی ، توانسته ایم محصولات خود را در سطح کشور ارائه دهیم .

اهداف بلند مدت برند نصر

هدف اصلی اين سرمايه‌گذاری گسترده، افزايش كيفيت محصول، ارتقای توانايی طراحی محصولات منحصر به فرد و كاهش قيمت تمام شده با رويکرد جلب رضايت بيشتر مشتريان است.

تفاوتهای اصلی صنایع چوب نصر و ساير رقبا را مي‌توان در قالب موارد زير بيان نمود:
• رويکرد این مجموعه جهت تامين نياز بازار ، بهره گيری از تجهيزات مدرن بوده و در تمامی ارکان سازمان رويکرد توليد صنعتي مورد نظر قرار گرفته است.
• جلب رضايت مشتريان، افزايش ميزان رضايت مندی آن ها با افزايش کيفيت محصول، همواره يکی از آرمان های صنایع چوب نصر بوده است.
• افزايش کيفيت و راحتی محصولات فعلی با بهره گيری از نظرات ارزشمند مشتريان و مشاورين زبده به عنوان يکی از فعاليت های اصلی واحد طراحی صنایع چوب نصر در نظر گرفته شده است.