درباره ما

"چرا ما خود را در تولید موفق می دانیم؟

"ترکیبی از تجربه و خلاقیت"

با توجه به گسترش باغ ها و کافه رستوران ها، فعالیت صنایع چوب نصر با تولید تخت های ساده (بدون شبکه های سی ان سی) در سال ۱۳۹۴ آغار گردید. در سال ۱۳۹۵ با تجهیز کارگاه به ماشین آلات سی ان سی (CNC) و الهام گرفتن از صنایع دستی اصفهان، زمینه برای تولید تخت های سنتی به شکل شبکه ای یا اصطلاحا گره چینی فراهم شد. پس از آن در سال ۱۳۹۶ به دلیل نیاز بازار و افزایش تمایل مشتری به استفاده از محصولات کلاسیک و سنتی در منزل، گروه محصول مبلمان سنتی خانگی و صندلی راک (مادربزرگ) را به سبد محصولات خود اضافه نمودیم.
اکنون با افزایش ظرفیت تولید وگسترش زمین کارگاه به مساحت ۱۲۰۰ متر و ایجاد فروشگاه اینترنتی ، توانسته ایم محصولات خود را در سطح کشور ارائه دهیم .

اهداف بلند مدت برند نصر

هدف اصلی این سرمایه‌گذاری گسترده، افزایش کیفیت محصول، ارتقای توانایی طراحی محصولات منحصر به فرد و کاهش قیمت تمام شده با رویکرد جلب رضایت بیشتر مشتریان است.

تفاوتهای اصلی صنایع چوب نصر و سایر رقبا را می‌توان در قالب موارد زیر بیان نمود:
• رویکرد این مجموعه جهت تامین نیاز بازار ، بهره گیری از تجهیزات مدرن بوده و در تمامی ارکان سازمان رویکرد تولید صنعتی مورد نظر قرار گرفته است.
• جلب رضایت مشتریان، افزایش میزان رضایت مندی آن ها با افزایش کیفیت محصول، همواره یکی از آرمان های صنایع چوب نصر بوده است.
• افزایش کیفیت و راحتی محصولات فعلی با بهره گیری از نظرات ارزشمند مشتریان و مشاورین زبده به عنوان یکی از فعالیت های اصلی واحد طراحی صنایع چوب نصر در نظر گرفته شده است.